O Nas

Managementsystem jest firmą dostarczającą kreatywne rozwiązania programistyczne, kierowane do szerokiego grona odbiorców z różnych typów dziedzin biznesowych. Realizowane przez nas oprogramowania oparte są o najnowsze technologie programistyczne tworzone przez doświadczonych programistów i analityków.

Naszym celem i misją jest komponowanie oraz wdrażanie na rynek wysokiej jakości produków oraz usług związanych z programowaniem. Na pierwszym miejscu stawiamy zadowolenie klienta. Dbamy o każdy szczegół kreowanego przez nas oprogramowania, aby ułatwić klientowi pracę, oraz pozwolić zaoszczędzić czas i pieniądze.

Nasze produkty lokujemy w obszarze rozwiązań internetowych. Oprogramowanie Managementsystem wspomaga dowolne procesy biznesowe ze stałym dostępem do produktu. Nasze systemy działają w środowisku rozproszonym większości urządzeń technicznych. Dodatkowo dane klientów są przechowywane w systemach informatycznych odpowiednio zabezpieczonych i chronionych przez silne protokoły i algorytmy szyfrowania.

Każda funkcjonalność w systemie zostaje dokładnie przemyślana pod względem optymalizacji i wydajności, tak by była przyjazna dla użytkownika. Nieodzownie mocną stroną naszej firmy jest wykorzystywanie nowoczesnej technologii. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom tworzone produkty powstają szybko, co zmniejsza koszty klienta.

Management System - przyjazne oprogramowanie

Bez wątpienia jesteśmy firmą, która wnosi na rynek wysoką jakość świadczonych usług i rozwiązań programistycznych czy systemowych. Oferujemy oprogramowania o nietuzinkowej architekturze i funkcjonalności. Komponujemy nowe technologie oraz elementy systemu ułatwiające pracę użytkownikom. Przez cały czas kreujemy kolejne produkty oraz ulepszamy istniejące.

Sprawdź naszą ofertę

CRM

System CRM stworzony z myślą o zarządzaniu Twoją firmą i pełną integracją ze stroną internetową.

Przejdź do oferty

CRM dla wypożyczalni

Dedykowany system CRM stworzony z myślą o wypożyczalniach sprzętu turystycznego i sportowego.

Przejdź do oferty

Strony WWW

Profesjonalne w pełni responsywne i przygotowane pod SEO(pozycjonowanie) strony internetowe.

Przejdź do oferty

System testów dydaktycznych, ankiet

Certyfikacja, Ankietowanie, Pozyskiwanie informacji - wszystko w jednym miejscu.

Przejdź do oferty

System egzaminów zawodowych

Możliwość generowania wypełnionych dokumentów niezbędnych do przeprowadzania egzaminów zawodowych.

Przejdź do oferty

Systemy dedykowane

Oprogramowanie dopasowane oraz wykreowane dla Twoich potrzeb.

Przejdź do oferty